Edremit Belediyesi kendi sosyal medya hesapları üzerinden #GösterSevgini hashtagiyle  14 Şubat Sevgililer Günü çekilişi başlattı.

Edremit Belediyesi 14 Şubat Sevgililer Günü’nü sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle online etkinliklerle kutlayacak.  Kültür Müdürlüğü tarafından düzenlenen etkinlikler kapsamında Faruk Serpil Parkı içerisinde Sevgililer Günü’ne özel olarak hazırlanan “Sevgi Köşesi’nde fotoğraf çektirip #GösterSevgini  hashtagiyle ile paylaşanlara çeşitli hediyeler dağıtılacak.

Edremit Belediyesi Instagram hesapları üzerinden yapılan paylaşımda: “Sevgililer Günü nedeniyle Edremit Faruk Serpil Parkı’nda hazırladığımız “Sevgi Köşesi”nde çektiği fotoğrafları #GösterSevgini hashtagi ile Instagram hesabında paylaşan ve bu postun altına yorum yapan 20 kişiye sürpriz hediyeler ve size özel bu anı ölümsüzleştirmek için çerçeveleteceğimiz fotoğraflarınızı Kültür Müdürlüğü’müzden alabilirsiniz ” ifadeleri yer aldı. 

Edremit Belediyesi çekilişin kazananlarını 14 Şubat günü kendi sosyal medya hesapları üzerinden canlı yayınla açıklayacak.

Not: Kare kodu okutarak Edremit Belediyesi instagram hesabına ulaşabilirsiniz.